Licencni zastupnici

City Records d.o.o.
– Licencni zastupnik za Aquarius Records, deo repertoara Menart Hrvatska, BMG

Dallas Records d.o.o.
– Licencni zastupnik za Dallas records (Hrvatska) i Dallas records (Slovenija)

 Jugoton-Croatia records d.o.o.
– Licencni zastupnik za Croatia Records Hrvatska

Kontra d.o.o.
– Licencni zastupnik za PRO Agency GMBH, Ninja Tune, Lime Blue, Cepelin Media, Media IP Rights Limited, Rident Royalties, Rightback Sarl, Los Angeles Hrvatska

 Limark d.o.o.
– Licencni zastupnik za Campus, Vord Co, Scardona, Cantus

 Lampshade Media d.o.o.
– Licencni zastupnik za Beggars Group Media Ltd, Rights Up SA Belgia, PIAS Belgija

 Mascom E.C. d.o.o.
– Licencni zastupnik za Nika records, Warner, Cosmic Sound, ECM Export, Roton, Magneoton, Domino Records

 Metropolis Music Company d.o.o.
– Licencni zastupnik za Universal Music Group

 Menart Srbija d.o.o.
– Licencni zastupnik za Menart Hrvatska, Menart Slovenija, Playground Music Skandinavia AB, Sony Music, Toco Europa (Holandija), Explosive Records, Orchard

Multimedia music d.o.o.
– Licencni zastupnik za Universal Music Publishing Europe (UMPE) i Universal Music Publishing International (UMPI), Kobalt

OMRA d.o.o.
– Licencni zastupnik za Open Music Rights Adria

Tin Drum Music d.o.o.
– Licencni  zastupnik za Pelikan Music, Dancing Bear, Music shop zen, Encore Merci, Supraphone

Take it or Leave it d.o.o.
– Licencni zastupnik za In Takt records, Kaseta Digital doo

ICU Konsalting d.o.o.
 – Licencni zastupnik za Global Master Rights  (Holandija)

Odličan hrčak d.o.o

– Licencni zastupnik za  Moonlee Records, Pozitivan ritam, Diskos Sarajevo

Goraton d.o.o. Beograd

– Licencni zastupnik za Goraton d.o.o. Podgorica

Korisni linkovi:

Universal Music Group: http://www.universalmusic.com/
Warner/Chappell Music: http://www.warnerchappell.com/
Sony Music: http://www.sonymusic.com/
Akvarius Records: http://www.aquarius-records.com/
Dallas Records Hrvatska: http://www.dallasmusica.com/
Menart Hrvatska: http://menart.hr/
Menart Slovenija: http://www.menart.si/
Croatia Records: http://www.crorec.hr/crorec.hr/uwe_index.php
Scardona Hrvatska: http://www.scardona.hr/
Dancing Bear records: http://www.dancingbear.hr/records/
Zapraf: http://www.zapraf.hr/hr/
Fonogram: http://fonogram.org/
BMG: https://www.bmg.com
Orchard: https://www.theorchard.com
Ninja Tune: https://ninjatune.ne
Lime Blue: https://www.limebluemusic.com
Moonlee Records: https://www.moonleerecords.com
Pozitivan Ritam: https://www.pozitivanritam.hr
Global Master Rights: https://globalmasterrights.com
Magneoton – https://magneoton.hu
Playground Music Skandinavia AB – https://www.playgroundmusic.com