Licencni zastupnici

City Records d.o.o.
– Licencni zastupnik za Aquarius Records, deo repertoara Menart Hrvatska, BMG, Hayat Production BiH,  Hit Records Hrvatska.

Dallas Records d.o.o.
– Licencni zastupnik za Dallas records (Hrvatska) i Dallas records (Slovenija)

 Jugoton-Croatia records d.o.o.
– Licencni zastupnik za Croatia Records Hrvatska.

Kontra Rights d.o.o.
– Licencni zastupnik za PRO Agency GMBH, Lime Blue, Cepelin Media, Media IP Rights Limited, Rident Royalties, Rightback Sarl, Los Angeles Hrvatska,, Defensive Music LTD ( Velika Britanija), Zlatne Žbice (Hrvatska), Hashtag j.d.o.o. (Hrvatska),  Ninja Tune LTD.

 Limark d.o.o.
– Licencni zastupnik za Campus, Vord Co, Scardona, Cantus.

 Lampshade Media d.o.o.
– Licencni zastupnik za Beggars Group Media Ltd, Rights Up SA Belgia, PIAS Belgija.

 Mascom E.C. d.o.o.
– Licencni zastupnik za Nika records, Warner, Cosmic Sound, ECM Export, Magneoton, Domino Records, Roton srl.

 Metropolis Music Company d.o.o.
– Licencni zastupnik za Diatribe Records, Repertoar doo, NGD Naxos, Suprim d.o.o. (BiH), Tempo Digital d.o.o. (BiH), Balkan Entertainment d.o.o. (BiH)

 Menart Srbija d.o.o.
– Licencni zastupnik za Menart Hrvatska, Menart Slovenija, Playground Music Skandinavia AB, Sony Music,  Orchard.

Multimedia music d.o.o.
– Licencni zastupnik za Universal Music Publishing Europe (UMPE) i Universal Music Publishing International (UMPI), Kobalt.

OMRA d.o.o.
– Licencni zastupnik za Open Music Rights Adria

Tin Drum Music d.o.o.
– Licencni  zastupnik za Pelikan Music, Dancing Bear, Supraphone

Take it or Leave it d.o.o.
– Licencni zastupnik za In Takt records, Kaseta Digital doo, Halix Fenix Way (BiH), Snail Records, Bubamara Brass Band, Renome (BiH)

ICU Konsalting d.o.o.
 – Licencni zastupnik za Global Master Rights  (Holandija)

Odličan hrčak d.o.o.

– Licencni zastupnik za  Moonlee Records, Pozitivan ritam, Sarajevo Disk, Gokul (Građanska organizacija za kulturu) Hrvatska, Umjetnicka organizacija vise manje zauvijek iz Hrvatske (Zagreb)

BR Enter Music doo

– Licencni zastupnik za Goraton d.o.o. Podgorica.

EMDC Network doo
Imperia doo.

Universal Music d.o.o. Beograd
Licencni zastupnik za Universal Music Group.

EMDC Network d.o.o.

Licencni zastupnik za EMDC Vogošća.

 

Korisni linkovi:

Universal Music Group: http://www.universalmusic.com/
Warner/Chappell Music: http://www.warnerchappell.com/
Sony Music: http://www.sonymusic.com/
Akvarius Records: http://www.aquarius-records.com/
Dallas Records Hrvatska: http://www.dallasmusica.com/
Menart Hrvatska: http://menart.hr/
Menart Slovenija: http://www.menart.si/
Croatia Records: http://www.crorec.hr/crorec.hr/uwe_index.php
Scardona Hrvatska: http://www.scardona.hr/
Dancing Bear records: http://www.dancingbear.hr/records/
Zapraf: http://www.zapraf.hr/hr/
Fonogram: http://fonogram.org/
BMG: https://www.bmg.com
Orchard: https://www.theorchard.com
Ninja Tune: https://ninjatune.ne
Lime Blue: https://www.limebluemusic.com
Moonlee Records: https://www.moonleerecords.com
Pozitivan Ritam: https://www.pozitivanritam.hr
Global Master Rights: https://globalmasterrights.com
Magneoton – https://magneoton.hu
Playground Music Skandinavia AB – https://www.playgroundmusic.com
Discogs:https://www.discogs.com/